Sanytol dezinfekčný univerzálny čistič na podlahy 5 l
18
14,28€
Bez DPH: 11,90€

Sanytol na podlahy čistí, odmasťuje a vďaka trojitému účinku - baktericídnemu, fungicídnemu a virucídnemu dezinfikuje všetky materiály a plochy. Vhodný na veľké plochy, WC, sanitárne zariadenia, odpadkové koše a pod. Odstraňuje 99,99 % pliesní, baktérií a vírusov. Neobsahuje chlór a nespôsobuje škvrny. Miestnosť prevonia sviežim eukalyptom. Upratujte bez rizika o akýkoľvek povrchový materiál a textílie.

Premeňte svoju domácnosť na miesto bez baktérií, vírusov a pliesni. S univerzálnym čistiacim prostriedkom na podlahy od Sanytolu to bude jednoduché. Prostriedok vo veľkom úspornom päť litrovom balení nádherne vonia po eukalypte, naviac neobsahuje chlór. Vďaka trojitému účinku tento prostriedok vyčistí, odmastí a vydezinfikuje všetky plochy. Ak vyskúšate tento prostriedok od Sanytolu po inom už siahať nebudete.

- účinný voči SARS-CoV2 podľa normy EN 14476 (1 min.),
- univerzálny čistič, ktorý odmastí, vyčistí a vydezinfikuje všetky typy povrchov,
- zneškodní 99,99 %  všetkých baktérií, vírusov a pliesní,
- prípravok s príjemnou eukalyptovou vôňou,
- neobsahuje chlór,
- biologicky odbúrateľný,
- ekonomické päťlitrové balenie,
- koncentrované zloženie.

Trojitý účinok:
- antibakteriálny podľa normy EN 1276 (5 minút),
- fungicídny podľa normy EN 1650 (15 minút),
- virucídny podľa normy EN 14476 (15 minút).
Účinnosť je otestovaná a kontrolovaná autorizovanými labaratóriami.

Sanytol dezinfekcia na plochy ničí:
- baktérie a vírusy: E-Coli, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Pseudomonas aeruginosa, Candida albicans, Aspergillus niger a vírusy: Adenovirus type 5 (infeccion respiratoria), Poliovirus type 1
Použitie:
Čistí a odmasťuje všetky plochy.
Riedené používanie:
Na čistenie nalejte 1 viečko (70 ml) do 5 litrov teplej vody. Pre hĺbkové čistenie a dezinfekciu nalejte 250 ml alebo 3,5 viečka do 1 litra vody. Neoplachujte
Neriedené používanie:
Pre hĺbkové čistenie a dezinfekciu nalejte prostriedok na vlhkú hubku a naneste priamo na povrch. Neoplachujte.
Doba pôsobenia:
5 až 15 minút podľa požadovaného účinku.
Povrchy, ktoré sú v kontakte s potravinami, hračky a ostatné povrchy, ktoré sú v kontakte s deťmi alebo domácimi zvieratmi, nechajte pôsobiť 15 minút a následne opláchnite pitnou vodu.

Zloženie:
5 % neiontové povrchovo aktívne látky, 5 % kationtové povrchovo aktívne ltky, ostatné: parfum a dezinfekčné prostriedky
Nepoužívať - Biocidné aktívne látky (TP2/AL) : 0,5 % chloridu Didecyldimethylammonium

Upozornenie:
Pred používaním čítajte priložené pokyny. Biocídny prípravok používajte bezpečne. Škodlivý pre vodné orgamizmy, s dlhodobými účinkami. Pokiaľ je nutná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pro požití: necítite sa dobre, tak volajte Toxikologické centrum/lekára. Pokožka: Postihnuté miesto umyte mydlom a vodou a ošetrite vhodným reparačným prípravkom. Oči: vyberte kontaktné šošovky a premývajte čistou tečúcou vodou po dobu asi 15 min. Pokia pretrvávajú potiaže, vyhľadajte lekársku pomoc. Aktívna biocídna látka (TP2/AL): Didycyl (dimethyl) ammonium-chlorid: 5 000 mg/kg. Povrchovo aktívne látky obsiahnuté v tomto prípravku sú biologicky odbúrateľné v súlade s nariadením (EU) č. 648/2004 o detergentoch.

 

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!