Poslaním každého člena nášho tímu je snaha pomáhať a prinášať  zákazníkovi službu a produkt podľa jeho predstáv. Práve spokojnosť zákazníka a jeho pozitívny pohľad na našu spoločnosť nás posúva ďalej v raste a prosperite.

Obchodný úsek

Spoločnosť KAMIKO – HYGIENE s. r. o. má celoslovenskú pôsobnosť, pričom regióny má rozdelené na jednotlivé celky, o ktoré sa stará tím obchodných manažéroch. Každý obchodný manažér zastrešuje starostlivosť o svojich klientov a vyhľadáva nových zákazníkov. Vďaka dlhoročnej praxi vám dokážu poradiť a pomôcť vybrať optimálne riešenia pre vašu spoločnosť s cieľom čo najefektívnejšie spojiť tri oblasti – kvalitu, servis a cenu.

Zákaznícke centrum

Pre uľahčenie a urýchlenie objednávania tovaru sme pre vás vytvorili zákaznícke centrum. Naše kolegyne sú vám pripravené pomôcť a zodpovedať všetky otázky.

E-shop

Vytvorili sme pre vás moderný internetový obchod. Zaradili sme doň celú sortimentnú skladbu, aby ste mali možnosť z pohodlia vašej kancelárie alebo domu vybrať si, čo práve potrebujete.

Sklad

Našou hlavnou úlohou je dodať vám objednaný tovar čo najskôr. Preto kladieme veľký dôraz na vedenie skladu a skladové zásoby. Štandardná dodacia lehota sú tri pracovné dni odo dňa potvrdenia objednávky.

Rozvoz tovaru

Distribúciu tovaru realizujeme pomocou vlastného vozového parku. Tovar rozvážame po celom Slovensku a ako doplnok k vlastnému rozvozu ponúkame rozvoz špedičnými firmami pre ešte vyššiu flexibilitu dodania.

Záver

S rastom odberov sa postupne rozvíja aj naša spoločnosť. Firemnú štruktúru prispôsobujemei zvýšenému dopytu a nárastu objemu predaného tovaru. Sme radi, že sme vám mohli predstaviť spoločnosť KAMIKO – HYGIENE s. r. o. a dúfame, že vás naša ponuka zaujme. Tešíme sa na spoluprácu s vami.

 

Tím KAMIKO – HYGIENE s. r. o.