Dettoll antibakteriálny univerzálny čistič v spreji citrón a limetka 500 ml
40
3,36€
Bez DPH: 2,80€

Dettol Power & fresh – antibakteriálny univerzálny čistič s vôňou citrónu a limetky s rozprašovačom.

Ničí až 99,9 % baktérií a vírusov. Vďaka rozprašovaču je jeho používanie účinné a pohodlné. Urobte viac pre hygienicky čistú domácnosť a používajte antibakteriálny viacúčelový sprej Dettol s príjemnou citrusovou vôňou. Vyčistí a vydenzifikuje plochy vo vašej domácnosti. Tento prípravok má trojitú čistiacu silu – odstráni mastnotu, pripálené jedlo a špinu v kúpelni a ničí 99,9 % baktérií a vírusov. Zanecháva aj sviežu vôňu.

Výrobok je účinný aj na kmene staphylococcus aureus, pseudomonas aeruginosa, escherichia coli, enterococcus hirai a vírus chípky A (H1N1).

Zloženie: účinná látka: kvartérne amoniové zlúčeniny, benzyl-C12-16-alkyldimetylamónium-chloridy 0,109 g/100 g, menej ako 5% neiontové povrchovo aktívne látky, dezinfekčné prostriedky, parfum, limonene

Návod na použitie: Otočte trysku do polohy ON. Fľašu držte priamo a striekajte na plochu vo vzdialenosti 20 – 25 cm. Po 5 minutách z povrchu utrite a opláchnite. Pred použitím urobte na malej časti povrchu test, či prípravok nepoškodí povrch. Výrobok nie je vhodný na porézny materiál ako je drevo, mramor, natierané povrchy, smaltované povrchu, kovové povrchy, pozlátené armatúry. Nenechávajte prípravok príliš dlho nastriekaný ani na plastových povrchoch. Na povrchy, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami – používajte iba na tvrdé neporézne povrchy a dôkladne povrch následne opláchnite vodou.

Bezpečnostné informácie:
Biocídny prípravok používajte bezpečne. Pred použitím čítajte priložené pokyny. U citlivých materiálov urobte najprv skúšku nanesením prípravku na málo viditeľnej časti. Nemiešajte s lúhom ani inými čistiacimi prostriedkami. Pokožka: Postihnuté miesto umyte mydlom a vodou a ošetrite vhodnými reparačnými prostriedkami. Oči: V prípade kontaktu s očami je potrebné ihneď ich vymyť s veľkým množstvom vody a vyhľadať lekársku pomoc. Požitie: V prípade požitia, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Nepožívať. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO POŽITÍ: Pri zdravotných problémoch volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM. Tel.: 02/54774166 (24h denne).
Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO POŽITÍ: Ak máte zdravotné problémy, okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM. Tel.: 02/54774166 (24h denne). Zneškodnite obsah/nádobu v mieste zberu nebezpečného alebo špeciálneho odpadu, pokiaľ obsah nie je celkom spotrebovaný. Nepožívajte. Pred použitím čítajte priložené pokyny. Biocídny prípravok používajte bezpečne.

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!