Sviečka GLADE Limited Editon PETALS & BLOSSOM, 129 g
2
3,14€
Bez DPH: 2,62€

Zapálenie sviečky je jedným z jednoduchých pôžitkov života. Nájdite si čas a vychutnajte si toto potešenie a dostaňte sa na šťastné miesto plné vône a jemného svetla so sviečkou Glade Petals & Bloom. Vychutnajte si romantiku okamihu s atmosférou zvýraznenou teplou žiarou svetla sviečok a autentickou, úžasnou vôňou naplnenou esenciálnymi olejmi. Master Perfumers v Glade vytvorili prírodnú vôňu ruže, ktorá zachytáva pocit pokojnej záhrady pri východe slnka. Je to čistá vôňa, v strede srdca je jemná a romantická ružová ruža, ktorá je potom jemne vyvážená okvetnými lístkami jazmínu a lístkom fialky. Moderný nádych dodáva v základe klasické santalové drevo zjemnené pačuli a predĺžené pižmom. Krásnu sviežosť dodávajú ovocné, pikantné a iskrivé vrchné tóny lesných jahôd, grapefruitu a chrumkavého jablka.
Je to textúrovaná vôňa, ktorá je hladká a odborne namiešaná a ktorá rýchlo naplní vašu miestnosť vôňou. Pripomína jemný a romantický pocit, ktorý je prirodzený a moderný zároveň.
Vôňu si môžete vychutnať ešte viac, pretože viete, že je vyrobená bez ftalátov, parabénov alebo formaldehydu.
Zapálenie knôtu prináša jednoduché, príjemné uspokojenie. Po hrejivej žiare čoskoro nasleduje prepracovaná vôňa. Tieto vonné sviečky budú horieť až 30 hodín a príjemná vôňa hravo doznieva aj po sfúknutí sviečky. Využite túto chvíľu a urobte z neho niečo výnimočné, plné svetla a vône.
Sviečky Glade Candle predstavujú jednoduchý spôsob, ako si užiť jednoduché potešenie.

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!