LOVELA Baby hypoalergický tekutý prací prostriedok na farebnú bielizeň 2,9 l
6
8,38€
Bez DPH: 6,98€

Prací gél LOVELA Baby je určený na farebnú bielizeň a je vhodný na pranie pre bábätká, ktoré majú jemnú a citlivú pokožku od narodenia. Zloženie je hypoalergické a klinicky testované. Úľavu pocítia aj ľudia s ekzémom, ktorých bežné pracie prostriedky dráždia. Obsah balenia je určený pre 32 pracích dávok.
Výrobky na pranie Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti od prvého dňa ich života. Oceňujú ich aj ľudia, ktorí majú citlivú pokožku a bojujú s alergiou alebo ktorí chcú problémom spojeným s alergiou kože predchádzať. Hypoalergické zloženie pracích prípravkov im v tom pomáha. Ich zloženie a kvalitu ocenia nielen mamičky, ktoré chcú pre svoje bábätká a malé deti to najlepšie, ale senzitívni ľudia.
Gélový prací prostriedok na farebnú bielizeň sa veľmi dobre rozpúšťa a jeho zloženie bolo navrhnuté tak, aby odstránilo maximum nečistôt. Súčasne jeho skladba ochráni farby. Špeciálna receptúra bola navrhnutá, aby sa pri pláchaní bielizne z nej uvoľnil zbytok pracieho prostriedku, ktorý by mohol dráždiť pokožku S rovnakou starostlivosťou ako bolo vyvinuté zloženie, sa k nemu pridal aj jemný parfum.
Pokyny na pranie: Tkaniny roztrieďte podľa sfarbenia a stupňa znečistenia. Pred praním opláchnite plienky studenou vodou. Silne znečistené plienky a odevy namočte pred praním na 30 minút do prípravku rozpusteného vo vode. Pri ručnom praní prípravok najskôr opatrne rozpustite vo vode. Pri praní plienok a detskej bielizne zopakujte program oplachovanie. Riaďte sa pokynmi výrobcu odevov.

Odporúčané dávkovanie pre 4,5 kg náplne práčky viď obal.
Zloženie:
5 % alebo viac, ale menej ako 15 % aniónové povrchovo aktívne látky, menej ako 5 % mydlo, neiónové povrchovo aktívne látky, iodopropynyl butylcarbamate, phenoxyethanol, fosfonáty, parfum
Bezpečnostné upozornenie


Nebezpečenstvo
Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. PO POŽITÍ: Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!