Krystal tekutý piesok, 6 kg
Skladom
16,21€
Bez DPH: 13,51€

KRYSTAL tekuý piestok sa vyznačuje mimoriadnou čistiacou schopnosťou a to aj na veľmi znečistenom riade, pracovných a kuchynských plochách a ostatných miestach v domácnosti v rátane sporáku. Originálne abrazivo v ňom obsiahnuté zaručuje dokonalé čistenie. Prípravok naneste na znečistené miesta, mäkkou hubkou vyčistite a opláchnite vodou. Výrobok vyniká vysokou stabilitou.

Zloženie:
˃ 30% voda, 15 - 30 % hydroxid hlinitý, 5 - 15 % aniónové povrchovo aktívne látky, konzervant, parfum, Limonene, farbivo.
Obsahuje: kyselina benzénsulfónová, C10-13-alkylderiváty, sodné soli; N-(hydroxyetyl)amidy kyselín z kokosového oleja; zmes vonných látok - môže vyvolať alergickú reakciu.
Návod na použitie:
Prípravok naneste na znečistené miesta, mäkkou hubkou vyčistite a opláchnite vodou. Účinná čistiaca sila vďaka novému zloženiu.
Nebezpečenstvo:


Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/okuliare/ochranu tváre. Po zasiahnutí očí: niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Po kontakte s pokožkou (alebo vlasmi): všetky konataminované časti odevu si okamžite vyzlečte. Opláchnite pokožku veľkým množstvom vody/osprchujte. Po požití: vypláchnite ústa. Nevyvolávajte zvracanie. Zneškodnenie obsahu/obalu v súlade s národnými nariadeniami.

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!