10
2,06€
Bez DPH: 1,72€

PUR BALSAM Green Tea tekutý prostriedok na ručné umývanie riadu. Účinné zloženie umývacieho prostriedku preniká do hĺbky znečistenia a odstráni tak aj pripálené zvyšky jedla a mastnotu bez námahy. Zloženie tejto rady je účinné na zaschnuté odolné zvyšky jedla, mastnotu a pripáleniny s jemným zložením, ktoré ochráni pokožku rúk. Jemná a svieža vôňa zeleného čaju.
Je ho možné použiť na rôznorodé kuchynské potreby bez materiálového obmedzenia - je účinný pri umývaní skla, porcelánu, kovových a plastových nádob, kaminy či striebra. Čistí do vysokého lesku. Umyjete ním aj znečistené plastové rámy okien alebo kuchynskú dosku. V domácnosti nahradí niekoľko špecializovaných čistiacich prípravkom.
Použitie:
Pri silne znečistenom riade: 2-3 kvapky/5 l vody alebo na odmočenie: 1,5 malej lyžičky/1 l vody
Bežné umývanie: naneste malé množstvo na umývaciu hubku alebo priamo na špinavý riad. Dôkladne rozotrite po povrchu, opláchnite čistou pitnou vodou a nechajte uschnúť.
Ak máte riad veľmi mastný alebo s pripáleninami, namiesto drhnutia ho nechajte najprv odmočiť a až potom ručne umývajte. Na namočenie si pripravte roztok z vody a Puru.

Zloženie:
5 - 15% aniónové povrchovo aktívne látky, < 5% amfotérne povrchovo aktívne látky, Parfum, Benzisothiazolinone, Phenosyethanol

Bezpečnostné upozornenie


Nebezpečné pre zdravie
Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Obsahuje BENZISOTHIAZOLINONE. Môže vyvolať alergickú reakciu. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné okuliare. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

 

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!