Cleamen 250 ručné umývanie riadu koncentrát 5 l
1
10,50€
Bez DPH: 8,75€

Cleamen 250 je tekutý neutrálny koncentrovaný čistiaci prostriedok určený na profesionálne ručné umývanie riadu a na odmasťovanie všetkých povrchov. Vyznačuje sa vôňou sicílskych pomarančov a ekvádorských banánov. Používa sa predovšetkým vo veľkých stravovacích prevádzkach. Dávkujte 20 ml do 10 litrov vody.
 
Prostriedok bol podrobený tanierovým testom s výbornými výsledkami. Je veľmi účinný proti mastnote a zaschnutým zvyškom jedla. Dokonale umýva všetky druhy materiálov - porcelán, keramiku, sklo, plasty a podobne. Prostriedok je možné používať aj na umývanie drevených krájacích dosiek, smaltovaného aj nerezového riadu. Je spoľahlivý pri umývaní čierneho riadu.
Bezpečnostné upozornenie:


Môže byť korozívna pre kovy. Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí.
Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/tvárový štít. Pri styku s pokožkou: Umyte veľkým množstvom vody a mydla. Pri požití: vypláchnite ústa. Nevyvolávajte zvracanie. Pri zasiahnutuí očí: niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, pokiaľ sú nasadené a pokiaľ je možné ich ľahko vybrať. Pokračujte vo vyplachovaní. Odstráňte obsah/obal podľa platnej legislatívy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!