KRYSTAL WC gél 750 ml, Sweet Flower
16
1,80€
Bez DPH: 1,50€

KRYSTAL WC gél – kyslý čistič na keramiku s vôňou kvetín s ochranou pred vodným kameňom odstráni hrdzu, vodný a močový kameň a poradí si aj s dlhodobými nánosmi mechanických nečisôt. Vie si poradiť nad aj pod vodnou hladinou a pod okrajom toaletnej misy. Pri pravidelnom používaní zanecháva vysoký lesk na sanite a vďaka novej vôni je jeho parfumácia príjemnejšia. Vďaka novému účinejšiemu (o 15 %) zloženiu dosahuje ešte lepšie výsledky. Obsahuje PGS látoky, ktoré tvoria na čistenom povrchu mikrokopickú vrstvu, ktorá zabraňuje predčasnému usadzovaniu hrdze a tvorbe vodného kameňa.

Upozornenie: výrobok nie je vhodné používať na nerez.

Zloženie: > 30 % voda, < 5 %neiónové povrchovo aktívne látky, kyselina chlorovodíková, akryláty, fosfonáty, xantánová guma, parfum,farbivo. Obsahuje C10-16-alkylalkoholy, etoxylované, kyselina chlorovodíková 31 %, kyselina (1-hydroxyethylidén)-bisfosfónová, zmes vonných látok – môže vyvolať alergickú reakciu.

Bezpečnostné informácie

H318 Spôsobuje vážne poškodenie oči. Bezpečnostné pokyny: Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte ochranné okuliare/tvárový štít. Pri zasiahnutí očí: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, pokiaľ ich máte založené, a pokiaľ je možné ich ľahké vybratie. Pokračujte vo vyplachovaní. Pri požití: Vypláchnite ústa. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. Obsah/nádobu zlikvidujte v súlade s predpismi.
Návod na použitie
Aplikujte priamo na znečistené plochy a nechajte niekoľko minút pôsobiť. Vyčistite kefou alebo opláchnite prúdom vody.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!