KOBEX aktívna pena prípravok na tepovanie kobercov 500 ml
1
3,44€
Bez DPH: 2,87€

KOBEX - prípravok na čistenie kobercov a čalúnenia s antistatickou prísadou
Vlastnosti:
Kobex  je tekutý čistiaci prostriedok na báze tenzidov a polymérnej disperzie. Slúži  na čistenie všetkých druhov kobercov, poťahových látok čalúneného nábytku, rohoží, koberčekov v automobiloch. Aktívna pena prípravku rozpúšťa a unáša nečistotu, ktorá sa po uschnutí povysáva. Polymérna disperzia pridaná do prípravku zabezpečí väčšiu odolnosť kobercov voči zašpineniu.

Zloženie:
15-30  % aniónové tenzidy, < 5 % akrylátový kopolymér, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYL ISOTHIAZOLINONE, parfum:LIMONENE, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, HEXYL CINNAMAL.
Obsahuje: sek-C14-17-alkánsulfónovej kyseliny, sodné soli.

Dávkovanie a použitie:
Pred čistením s prípravkom KOBEX dôkladne odstráňte prach pomocou vysávača. Jeden diel prípravku rozpustite v 10-tich dieloch vlažnej vody. Roztok KOBEX-u môžete použiť aj do penotvorného adaptéra vysávača alebo mechanického čističa. Ak čistíte ručne, vytvorte pomocou špongie penu, ktorú rozotrite na koberec. Zaschnuté zbytky vysajte vysávačom. Doporučujeme použitie v hotelierstve, v službách, v domácnostiach, v kanceláriách, a pod.

Bezpečnostné upozornenie:
 

Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii starostlivo umyte ruky vodou a mydlom. Noste ochranné rukavice a ochranné okuliare. Dráždi kožu. Spôsobuje vážne poškodenie očí.

Obsahuje 5-chlór-2-metyl-2H-izotiazol-3-ón a 2-metyl-2H-izotiazol-3-ón (3:1). Môže vyvolať alergickú reakciu.

Prvá pomoc:
PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydla. Ak sa objaví podráždenie pokožky, vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.
PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára.
PO POŽITÍ:  Pri zdravotných problémoch volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára.

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!