Cleamen 145 strojné a ručné umývanie podlahy 5 l
2
18,22€
Bez DPH: 15,18€

Cleamen 145 je nepenivý prostriedok určený na čistenie všetkých tvrdých podlahových plôch odolných vode a alkáliám ako sú PVC, linoleá (vrátane voskovaných), dlažby glazované aj neglazované, žulové, mramorové aj vápencové povrchy, terazzo, tehlové a betónové povrchy vrátane zliatinových podláh, gumové podlahy, športové podlahy hál, lakované parkety aj palubovky.
Prostriedok vyniká mimoriadnou toleranciou k povrchom a 100 % biologickou odbúrateľnosťou. Je odporúčaný na čistenie v priestoroch s biologickou čistiarňou odpadových vôd. Je vhodný pre strojnú aj ručnú aplikáciu.
 
Roztok nariedený podľa tabuľky aplikujte na povrch podlahovým automatom alebo kotúčovým strojom s padom alebo kefou podľa typu povrchu.
Pri ručnom čistení používajte mopovacie zariadenie a dvojvedrový systém upratovacích vozíkov. Pri pravidelnom používaní vo vyšších koncentráciách odporúčame cca raz za týždeň opláchnuť podlahu čistou vodou.
 
Prostriedok je možné používať aj v objektoch s biologickou čistiarňou odpadových vôd.

pH koncentrátu: 9
Nepoužívať na podlahy zo surového nenalakovaného dreva.

Bezpečnostné upozornenie:


Spôsobuje vážne poškodenie očí. Môže byť korozívna pre kovy.
Používajte ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/tvárový štít. Pri zasiahnutuí očí: niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, pokiaľ sú nasadené a pokiaľ je možné ich ľahko vybrať. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte toxikologické informačné stredisko alebo lekára. Odstráňte obsah/obal v zmysle platných nariadení

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!