Úvod / Články / O nás
Tlačiť

O nás

Niečo o našej spoločnosti

O nás

Dovoľte nám predstaviť našu spoločnosť.

Naša spoločnosť vznikla v roku 1998. Postupne sme sa prepracovali medzi popredných výrobcov a dodávateľov širokej sortimentnej skladby, tovarov a služieb v desiatich sortimentných celkoch.

Zameriavame sa na kompletnú sortimentnú skladbu spojenú s technicko-materiálnym zabezpečením prevádzok klienta, ktorá sa týka kultúry prostredia a uspokojuje prevádzkové potreby zamestnancov klienta. Nami ponúkané druhy tovaru a služieb zahŕňajú viac ako desaťtisíc druhov produktov – od hygienického tovaru cez čistiace prostriedky a kancelárske potreby až po manipulačnú techniku. Zásobujeme cez 2000 klientov.

Naša spoločnosť má celoslovenskú pôsobnosť, pričom rozvoz tovaru zabezpečujeme vlastnými autami. Máme vybudované centrum podpory predaja na prijímanie  a spracovávanie objednávok. O klientov sa osobne starajú obchodní zástupcovia rozdelení podľa regiónu Slovenska. Zabezpečujeme celý priebeh dodávky tovaru a služieb, od objednávky až po odovzdanie priamo u klienta na objekte.

Vlastná značka

Naša spoločnosť má registrovanú obchodnú značku KAMIKO, ktorá reprezentuje vysokú kvalitu pri konkurenčne výhodných cenách na trhu. Pod touto značkou vyrábame vlastnú sortimentnú radu produktov vo vysokej kvalite.

Našou prvoradou snahou je poskytnúť vysokú úroveň servisu, rýchlu dodávku objednaného tovaru alebo služby, a to za trhovo najvýhodnejšie ceny.

 

Oblasti, ktoré zabezpečujeme:

Hygiena
Čistota
Kancelária
Balenie
OOPP
Gastro
Občerstvenie
Rohože
Manipulačná technika
Integrovaný Facility Manažment


Dlhoročnou praxou sme získali bohaté skúsenosti v oblastiach, v ktorých pracujeme. To je naša najväčšia devíza, vďaka ktorej dokážeme ponúknuť zákazníkom optimálne riešenia ušité priamo na mieru. Výsledkom týchto riešení je úspora času klienta a optimalizácia jeho hospodárenia a nákladov.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Prílohy

K článku neboli pridané žiadne prílohy.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.